Kargo Politikası

Satın aldığınız ürünler normalde 7 iş günü içinde kargoya verilir. Siparişiniz içinde özel olarak üretilmesi gereken veya farklı tedarikçi ürünleri varsa teslim tarihi değişiklik gösterebilir. Teslimat tarihleri için lütfen ilgili ürün sayfalarımızda tanımladığımız özel teslimat tarihlerini dikkate alınız. 

Teslimat sonrası fikrinizi değiştirir veya memnun kalmazsanız sipariş teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde ücretsiz üründen cayma 30 gün'e kadar da ücretsiz ürün değişim veya hediye çeki tanımlama hakkınızı kullanabilirsiniz.

İade hakkının kullanımı: 

a) ALICI’ya teslim edilen ürünün faturası (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası) ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. (Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır. Varsa alınmış olan kargo tutarı iade edilmez).

b) Fatura üzerinde doldurulmuş imzalı iade sebebiyle ilgili bilgi bulunmalıdır,

c) İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak, yeniden satılabilir durumda teslim edilmesi gerekmektedir. Hepimizin sağlığı için, maske ürünlerinde değişim ya da iade kabul edilmemektedir.

d) SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasında itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve alıcıyı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.

e) ALICI’nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkansızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür.