Hakkımızda

İsmim Nagihan Eraydın. 20 Haziran 1985 tarihinde Tekirdağ/Çorlu’da doğdum. 2010 yılında evlendim ve 2014 yılında da Ege Tuna’nın annesi oldum. Öncesi İstanbul, Ekim 2018 itibariyle de İzmir’de yaşıyorum.

10 yıl süresince bir bankada 5 yıl Merkez Şube 5 yıl da Genel Müdürlükte Kurumsal Bankacılık yaptım. Yoğun mesai, yoğun stres ve oğluma ayıramadığım kıymetli zamanlar dolayısıyla istifa ettim.

16 Şubat 2016 tarihinde başladı Mori Atölye’nin hikayesi... Öncesinde 2 yıl boyunca hazırlığı, tatlı telaşı ve çabası içinde oldum. İlk kapı süsünü oğlumun doğum odası için çalıştım. Bunu yapmadan önce internetten araştırma yaptığımda Türkiye’de bu alanda ciddi boyutta bir eksiklik olduğunu gördüm. Oğluma istediğim gibi bir kapı süsü bulamamıştım. İlk kapı süsünü oğlum için yaptıktan sonra çevremden çok güzel tepkiler, yüreklendirmeler aldım. Ve başlarda arkadaşlara hediyeler ile yeni yeni ürünler tasarlamaya başladım. Hiç yorulmadan, bıkmadan denedim, çalıştım, çabaladım. Başlarda çok zor oldu her şey fakat asla pes etmedim. 2018 yılına kadar tek başımaydım. Çalışma arkadaşlarım oldu, yollar ayrıldı... Şimdi 3 kişilik, birlikte uyum içinde çalışan, mutlu bir ekibiz. 2016 yılından bugüne sevgiyle, özenle ve keyifle çalışıyoruz sizler için.

Evleriniz için kapı süsleri/setleri, duvar dekorasyon ürünleri yapıyoruz. Bebekleriniz için isimli ve kişiye özel kapı süsleri, doğum setleri, bebek odası dekorasyon ürünleri yapıyoruz.

En özel günlerinizde size mutlulukla eşlik edeceğimiz gelin buketleri, gelin taçları, damat yaka çiçekleri ve nedime bileklikleri yapıyoruz.

Ofisleriniz için, restoranlar, oteller için masa üstü aranjmanlar, duvar dekorları çalışıyoruz..

Geliştikçe, büyüdükçe ürün portföyümüzü de geliştirip büyütmeye devam ediyoruz.

Daha nice güzel işlerde birlikte çalışabilmek dileği ile...

Sevgiler,

 

Mori Atölye